15. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenisu

SK Slavoj SPMP Praha – jih uspořádal tradiční Vánoční turnaj

Stolní tenisté před vánoci neodpočívají. Tímto chci poděkovat všem, kteří organizují akce pro naše sportovce. Jednou z nich je i Zuzka Bláhová. Držím palce ať ji její nadšení a partě lidiček nepřestane. Otto Vala, ředitel sportu


11.12. 2016 - SK Slavoj SPMP Praha – jih uspořádal  tradiční Vánoční turnaj. Letos se turnaje zúčastnilo 34 sportovců ve 4. výkonnostních  skupinách (Slavoj, Šemík, Paprsek, Ledce, Leontýn, Paprsek a Tloskov), zápasy rozhodovalo 9 rozhodčích. K dispozici jsme měli 9 stolů, všechny byly využité. Všichni si hru užili a velmi se snažili uspět. Ocenění všech byla zasloužená. Ve všech skupinách byly velmi vyrovnané výkony, což sice hru prodlužovalo, ale o to zajímavější vše bylo. Vždyť některé zápasy končily vysokým skóre, dokonce i 21:19!

Ve všech skupinách jsme měli osm hráčů, těsně po zahájení ještě dorazili další dva. Tak ve dvou skupinách bylo nakonec po devíti. Myslím, že toho měli rozhodčí opravdu dost. V každé skupině první tři dostali medaili, všichni si odnesli diplomy a malé dárky. Jako již několikátý rok si každý vybral navíc nějakého "plyšáka". Děkuji školám za propůjčení tělocvičen a rozhodčím za trpělivost a výdrž. 4 hodiny se soustředit na rozhodování opravdu není jednoduché! Děkuji i dalším z řad rodičů, kteří jakkoliv pomáhali.

Již nyní se těšíme na další turnaj.

 Zaslala:

 Zuzana Bláhová (zuzbla@seznam.cz)

Fotogalerie k článku zde:

Fotogalerie k aktualitě