Florbalisti informují

Info z Grazu

16.3. přesun autobusem Linec - Graz , mužstvo mělo autobus samo pro sebe s připojením k wifi, proto cesta proběhla rychle a v klidu.
Příjezd do Grazu kolem 14:00, ubytování v hotelu Daniel v těsném sousedství nádražní uzlu.Dvoulůžkové pokoje bez skříní. Po 16:00 odjezd autobusem do Stadthalle- místa našich zápasů. Zde se také odehrávají zápasy floorhokeje. V místě sportovních klání také máme obědy a večeře. V hotelu pouze přespání a snídaně.
 
A opět zpět do haly - 3 florbalové hřiště, 30 mužstev florbal a 14 mužstev unifield florbal. Zázemí - malé šatny bez věšáků a bez sprch a pouze 3 pračky a sušičky pro florbalové a florhokejové týmy. První den byl zakončen poradou trenérů a rozpisem zápasů na další den.
 
17.3. Budíček v 6:00, snídaně a v 7:30 přesun autobusem do haly, v 8:45 úvodní rozřazovací zápas ČR a Azerbajdžánu, výhra 5:0, další zápasy ČR - Rusko 1:1, ČR - Irsko 7:1, ČR - Dánsko 5:1. Trenér Urban a atlet Felix Badžo se zúčastnili přijetí vybraných delegací SOI u guvernéra Hermanna Schützenhöfera a Siegfrieda Nagla, setkání byla přítomna i ministryně práce a sociálních věcí paní Marksová.
 
18.3. Opět budíček v 6:00, snídaně a v 7:30 odjezd do haly, tentokrát první zápas už v 8:30 se silným, ale hratelným Finskem, prohra 1:2. Druhý zápas jsme měli za soupeře tým Estonska, vyhráli jsme 4:0. A teď už čekáme na přidělení soupeřů do skupiny. Tyto rozřazovací zápasy se hrály pouze 8 minut.
 
Trenéři
 
Slaba a Urban

Fotogalerie k aktualitě