Tenisový kemp Březnice 2017

Tenis se úspěšně rozvíjí

V termínu 24.7 - 28.7. se ve sportcentru Vitality Březnice uskutečnil tenisový kemp (www.jiriveselytennisacademy.com ) pro děti, jehož účastnící byla i naše tenistka Madlenka. Trenéři se zahraničními zkušenostmi vedli celý kemp ve velmi přátelské atmosféře. Jednotlivé tréninkové bloky byly zaměřené na zvládnutí techniky úderů , taktického vedení zápasů a kondiční přípravu. Kemp končil turnajem ve 4 skupinách rozdělených podle výkonnosti tenistů. Madlenka hrála v 8 členné skupině nejmladších hráčů. Vyhrála 2 zápasy a obsadila 6 místo. V  rámci vyhlášení vítězů turnaje dostala Madlenka od organizátorů pohár za poctivý přístup k tréninku. Při slavnostním ukončení kempu jsem dostal  prostor pro představení Českého hnutí Speciálních olympiád a seznámil  jsem účastníky a jejich rodiče s posláním a principy ČHSO a jeho historií.