Evropský týden sportu 2017

Zpráva z klubů

Členové SK Slavoj a SK Šemík během Evropského týdne sportu také nezaháleli.

Vyjeli na podzimní kolo Atletického Jindřicháče. Je to regionální atletická soutěž, kde jedna z kategorií sportovců jsou i handicapovaní. Pravidelně se zúčastňujeme v malé skupince již 11 let.

Letos jelo 6 sportovců se dvěma trenérkami. První den, ve středu, jsme si odpoledne zahráli turnaj v kuličkách. Druhý den již probíhaly atletické závody. Všichni naši sportovci absolvovali pro ně vyhlášené disciplíny: běh na 60 m, skok do dálky, hod míčkem a běh na 200 metrů. Běh handicapovaných na 200 metrů uzavíral dopolední blok, okolo trati stáli všichni z kategorií přípravek, mladších i starších žáků a dorostu. A všichni fandili, aby i poslední sportovec doběhl až do cíle. Potom následovalo vyhodnocení a radost našich mužů byla veliká, umístili se na prvních čtyřech místech, dvě naše ženy obsadily třetí a čtvrté místo. Jako bonbónek se za odměnu vyfotografovali s přítomnými A.S. Helceletem a D. Rosolovou.

A protože šlo o týden sportu, večer jsme si vyšli ještě zahrát bowling. Abychom poznali lépe i okolí města, vyšli jsme v pátek na celodenní turistický výlet. Oblíbenou prohlídku města a zámku jsme si nechali na sobotu, dopoledne před odjezdem. V neděli jsme v Praze uspořádali turnaj v minigolfu, kterého se zúčastnilo 16 osob (nejen členů klubů).

Děkujeme za zasllání Zuzaně Bláhové - rádi zveřejníme i zprávy z Vašich klubů - stačí jen zaslat text + článek na náš mail webchso@seznam.cz