Pojďme spolu za fotbalem 2019

Čtvrté společné sportování

V rámci Evropského fotbalového týdne si v úterý 18. června společně zasportovali sportovci Speciálních olympiád se zástupci pojišťovny MetLife.  Tato tradiční akce se konala ve Sportovním areálu Slovenská.  Vyzkoušeli si například střelbu na branku, slalom s míčem či běh s brzdícím padákem. 

Sportovci Speciální Olympiády ČR se sjeli z celé republiky, aby se počtvrté společně setkali a užili si fotbalový trénink ve Sportovním areálu Slovenská. Společně se zástupci MetLife si užili dopoledne plné gólů, běhání, slalomů a zábavy.

Již po čtvrté jsme společně se Special Olympics a Fotbalovou asociací uspořádali fotbalové dopoledne pro osoby s mentálním postižením, které sdružuje Speciální olympiáda v České republice. Sportovci přijíždějí z celé České republiky, nejvzdálenější tým je ze Zlína. Někteří kolegové se akce účastní po několikáté a vždy se na fotbalové dopoledne těší,“ uvádí František Špulák, Marketing and Communication Executive pojišťovny MetLife.

„Spolupráce se společností MetLife nás velmi těší, každý rok je to zajímavá příležitost pro setkání plné sportovních aktivit.  Všem zaměstnancům patří velký dík za jejich nasazení a odhodlání. “, dodává David Bělůnek, ředitel sportu fotbal Českého hnutí speciálních olympiád.

Na závěr sportovního dopoledne byl pro všechny účastníky připraven společný oběd. Někteří sportovci, zejména ze vzdálenějších koutů republiky, pak využili volné odpoledne k prohlídce Prahy.

Video z celé akce zde: 

Fotogalerie po kliknutí zde: 

https://chso.rajce.idnes.cz/Pojdme_spolu_za_fotbalem_2019/

Mgr. David Bělůnek