Aktivní v každém věku

Pozvánka na seminbář

Vážené kolegyně, kolegové, přátelé, trenéři,

pořádám s kolegyní každoročně v Olomouci seminář pohybové aktivity pro seniory, je především praktický a lze zde najít množství podnětů pro práci s Vašimi sportovci, klienty. Přihlaste se a přijeďte k nám načerpat inspiraci …. za ČHSO Julie Wittmannová (ředitelka bocce ČHSO)

Rok se s rokem sešel a tak si dovolujeme Vás pozvat na další ročník semináře Aktivní v každém věku XIV. (jedná se o seminář zaměřený na pohybové aktivity a zdravý životní styl seniorů), účastníci obdrží potvrzení o účasti na vzdělávací akci. Účastníky bývají sociální či rehabilitační pracovníci z domovů pro seniory, ergoterapeuti, cvičitelé seniorů či senioři samotní. Akce sestává převážně z praktických workshopů.

Seminář se koná 30. října 2019 (středa) v tělocvičnách ZŠ a MŠ Svatoplukova, Olomouc - Řepčín.

Program je k dispozici stránkách https://akce.ftk.upol.cz/2019/seminar-aktivni-v-kazdem-veku/. Program bude pestrý jako každoročně, akce bude probíhat cca. od 9.00 do 16.00 hod.

Předběžný program - Aneb na co se můžete těšit...

 

Tereza Winklerová

Původce inteligentním pohybem

Lenka Fasnerová

Linedance

Josef Trčka

Jóga – hledej klid v pohybu

Markéta Hajduková

Kraniosakrální jóga

Drahomíra Bártová

Daflex

Václav Kovář

Sebeobrana

Barbora Řehová

Za horizontem mysli

 

Na akci se registrujte přes registrační formulář na stránkách akce https://akce.ftk.upol.cz/2019/seminar-aktivni-v-kazdem-veku/ . Dotazy či taktéž registrace na tento email: julie.wittmannova@upol.cz, či tel.: 777 893 665. Cena 400 Kč, platba na místě.

Těšíme se s Vámi na viděnou

Julie Wittmannová a Iva Klimešová (organizátorky akce)