Zpravodajství z USC - Bocca III.

Zpráva od Julky Wittmannové

27.7. - 28.7.

Včerejší a dnešní den byl celý bocce tým v očekávání se dozvědět, jak dopadlo naše rozřazení, v jaké divizi čili skupině děvčata budou hrát a kdy.
Co se nám prozatím podařilo zjistit? Pro znalé bocce, Veronika Lišková podala průměrný rozřazovací výkon, se součtem centimetrů za 9 nejlepších měřených koulí 300 cm. Míša Bláhová podala excelentní rozřazovací výkon – 75 cm!!! Na což je velmi hrdá a můžeme se těšit na opravdu nejkvalitnější soupeřky ve skupině!
Co se nám nepodařilo zjistit, je kdy hrajeme a v jaké skupině, organizátoři slibují, že program na zítřek pošlou dnes v noci, protože celé soutěže jsou poněkud v časovém „skluzu“. Tak nám držte palce, protože je pravděpodobné, že už zítra zasáhneme do bojů o medaile.
Jinak, nebojte, dny jsme nestrávily na ubytovně v pokoji, tam bychom asi nevydržely (nejsou klimatizované a celý den do oken „pere“ slunce) … vyrazily jsme na pláž k oceánu – 2x jsme navštívily Long Beach a zaplavaly si v moři. Cesty tam a zpět autobusem jsou sice poněkud delší a vždy jsme byly trošku nervózní, zda se dostaneme zpět na ubytování, ale zatím jsme nemusely využít žádný veřejný dopravní prostředek, vždy se našel autobus a řidič, který nás zavezl „domů“. Naše „doma“ je ubytování na kolejích USC – University of Southern Carolina.