Národní turnaj v Atletice - OPEN

Informace pro účastníky

Vážení trenéři/trenérky, rodiče, atleti/atletky !!!

Potěšilo mne, že i za současné zapeklité situace se k atletice v Olomouci )a v podstatě rozjezdu do přerušené sezóny) se přihlásilo 17 klubů a celkově 71 sportovců, že jste přihlásili i štafety a dali k dispozici některé Vaše sportovce pro doplnění štafet jiných klubů.

Protože stále musíme sledovat aktuální opatření, PROSÍM a ŽÁDÁM:  

- dodržovat uvedené časy, především dopravu tak, abyste se stačili ubytovat na kolejích a být přítomni na atletickém stadioně ve 12 hod – (i dříve balíčkový oběd a ihned ve 12.15 pokyny, registrace, doplnění štafet, startovní čísla, potvrzení plateb apod.).

PROČ? Neshlukování – vzhledem k současným opatřením ale i k respektování pomalejšího procesu se začátečníky. Jelikož se jedná o OPEN (i začátečníci), mohou některé akce déle trvat, tudíž je nutné je zahájit včas. Dále rozpis reflektuje prostor pro novinky ve Zdravém atletu (workshop s doc. Danou Štěrbovou a MUDr. Syslovou), vyšetření NOHY.

- Mějte v rezervě roušky – jeden nikdy neví - a malé balení desinfekce na ruce, VLASTNÍ kelímek/hrníček na pití.

- Čtvrtek 20.8. – ohlášené kluby: večeře na škole/internátě neslyšících, snídaně tamtéž.

- Pátek 21.8. – dopoledne příjezdy a možnost dle rozpisu se hlásit přímo na ubytování. Tento rozpis obdržíte nejpozději 3 dny předem, tj. v pondělí 17.8.

- Jízdné si zajistěte tak, abyste byli na ubytování a zahajovací poradě včas. Ukončení školením bude v neděli – nejpozději v 10.30. Pevně věřím, že nebudete spěchat domů, ale zbytek dne si užijete: probíhá výstava Flora Olomouc, hned vedle stadionu můžete navštívit Rozárium nebo pevnost poznání, tvarůžkovou cukrárnu, Zoo.

Konkrétní harmonogram celé akce a soutěží obdržíte již na Vaše klubové adresy v PONDĚLÍ 17.8. 2020. 


Těší se na Vás

Hana Válková – a také nový ředitel atletiky Vojta Grün