NÁRODNÍ TURNAJ V BOCCE SPECIÁLNÍCH OLYMPIÁD – ZLÍN 10.-11. října 2020

Vstupní propozice

Časové informace:

Turnaj začne v sobotu 10. 10. 2020 slavnostním zahájením a dopoledním rozřazováním sportovců do hracích divizí. Dle počtu přihlášených sportovců a vypsaných disciplín bude samotný turnaj probíhat do sobotních večerních hodin a po ukončení proběhne dekorování sportovců. Pokud bude počet větší, budeme pokračovat v turnaji v neděli 11. 10. a bude ukončen kolem poledne.

Ubytování:

Ubytování pro kluby je možné už v pátek 9. 10. a sobotu 10. 10. 2020

Příspěvek podle klíče účasti: 500 Kč pro registrovaného člena ČHSO z.s.

Počet účastníků z klubu: prozatím počet účastníků za klub není omezen, ale dle kapacity ubytování Vám bude sděleno, zda můžete vzít všechny předběžně nahlášené sportovce, či zda budeme muset udělat početní restrikce.

Vypsané soutěže: prosím o uvedení, zda budete hrát tým (4 hráči), Unified tým (2 + 2), kdo bude hrát jednotlivce. 


V důsledku epidemiologických nařízení a s vědomím, že jsou sportovní kluby, které mají vnitřní nařízení se neúčastnit hromadných akcí, vypisujeme tento turnaj jako OPEN (není nominační).

Zase dle počtu zúčastněných a časových možností si vyhrazujeme právo změny vypsaných disciplín, délky trvání zápasu, počtu směn apod. 

Nemějte obavy, chceme, aby každý, kdo přijede, si zahrál! 


Žádáme zájemce o akci, aby sdělili nejpozději do 22. 9. 2020 na email julie.wittmannova@upol.cz základní informaci o počtu účastníků (sportovců a doprovodu) akce a počtu nocí ubytování za klub. 

Další informace o způsobu platby a oficiální registrace závodníků dle regulí SO proběhne hned následovně a budete osloveni kontaktním emailem.