Zpravodajství z USC - Bowling VII.

Zpráva od Dáši Dědkové

Náš sport měl dnes slavnostní dekorování sportovců. Tentokrát už všichni věděli, na které straně haly jsou stupně vítězů a tak se začalo téměř přesně v 10 hodin. Nejprve se předávaly medaile a stužky v soutěži žen, po nich následovali muži. Jednotlivých divizí bylo hodně, asi 40 celkem, proto jsme skončili až po 12 hodině. Následovalo focení u speciální stěny s logem her. Pak jsme šli chvíli fandit stolním tenistům, kteří teprve začali ve 12h hrát. Ovšem chlad a zmatky v herním systému nás brzy vyhnaly a raději jsme odjeli do USC na oběd. Na 15h jsme vyrazili za atlety na stadion, abychom podpořili štafetu. Zde jsme se pěkně vyhřáli, protože start byl posunutý a na stadionu se není kam schovat. Jak říkáme my na Moravě – dnes to bylo ze škarpy do škarpy. Tím je míněno z ledničky /hala/ do trouby /stadion/. Ale viděli jsme několik pěkných závodů štafet a mohli zamávat našim borcům z atletiky.
Tím pro nás sportovní část olympiády skončila a čeká nás jen závěrečný ceremoniál.